KOLTUK YIKAMA

OLUŞAN BAKTERİLERE KARŞI ÜST DÜZEY TEMİZLİK GARANTİSİ VERİYORUZ.

BENİ ARAYIN!

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • İstanbul Avrupa Yakası Genelinde Hızlı Ve Güvenilir Servis İmkanı
  • Telefon +90 212 643 58 18
    +90 530 643 58 18
  • emailinfo@gonullerhaliyikama.com
İnsanların günlük yaşantılarında ve iş hayatlarında şüphesiz çok kullandığı eşya koltuk takımlarıdır. Koltuk takımları temizliği için başlıca gerekli etkenlerden biri yapısı ve kumaşları gereğince içerisinde fazlası ile bakteri barındıran eşyalardır. Sağlıklı bir yaşam için koltuk temizliğine çok önem vermemiz gerekmektedir. Evinizdeki koltuk takımı, çekyat, sandalye ve puf gibi eşyalarınız için yerinde yıkama hizmeti sunuyoruz. Aynı zamanda firmamızda yılların vermiş olduğu tecrübeyle, son sistem yıkama makinalarımız ve uzman ekibimiz hizmet vermektedir.
 
Koltukların maksimum 6 ayda bir düzenli olarak yıkanması gerekir. Ailenizin sağlığı ve kendi sağlığınız açısından çok büyük bir etken olmaktadır. Yukarıda bahsedildiği gibi koltuk, bakteriyi, kiri ve mikropları en çok barındıran eşyalardan biridir. Firmamız gelişen teknolojiyi takip ederek, profesyonel koltuk yıkama sistemi ile koltuklarınızı bakteri ve mikroplardan arındırmaktadır.
 
koltuk yıkama
 
Evde kendi imkânlarımız doğrultusunda koltukları temizlemek, insan sağlığı açısından oldukça zararlıdır. Çeşitli yıkama şampuanlarında kimyasal maddeler bulunmaktadır. İnsan sağlığını tetikleyen kimyasallar içermektedir. Silinme işleminden sonra üzerindeki ıslaklık günlerce kurumamakla birlikte, o süreç içerisinde ıslak zemin bakterileri, tozu daha fazla üzerine çeker. Koltuklarınızı profesyonel bir destek alarak yıkatmanız, hem daha iyi bir temizlik sağlar hem de koltuklarınızı yıpranma olmadan uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Not: Firmamızda Kredi kartı geçerlidir.

Randevu Formu

Lütfen bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede geri dönüş sağlayacaklardır.